O nás

Společnost Suit Jewellery, spol. s r. o. byla založena v roce 2006 spojením české tradice výroby lité bižuterie s obchodními partnery a zahraničním kapitálem.

Přestože se jedná o podnik nově založený, zaměstnanci jsou profesionálové ve svém oboru, kteří na poli výroby bižuterie působí již řadu desítek let a pod novým názvem jsou pokračovateli výroby lité bižuterie a galanterie v Jablonci nad Nisou.

V současné době disponujeme ucelenou uzavřenou technologií odstředivého lití cínových slitin do pryžových forem. Vyrábíme dámskou a pánskou bižuterii, galanterní výrobky, knoflíky, spony a přívěsky, dárkové předměty a loga firem. Na zakázku zhotovuje medaile a plakety. Výrobky se vyznačují vysokým podílem kvalitní ruční práce široké nabídky galvanických a malířských povrchových úprav, výhradně bezniklových.

Společnost zaměstnává v současné době 18 pracovníků s vysokou úrovní designerů, modelářů a dalších pracovníků. To firmě umožňuje rychle reagovat na změny v módních trendech, které velmi výrazně ovlivňují úroveň poptávky po nadstandardní kvalitě bižuterie.

© Suit Jewellery, spol. s r. o.